Мотоподорож байкерів "1939-1945 Пам'ятаємо"

Чимало сторінок книги історії нашого народу перегорнула Україна. На жаль, серед них більшість трагічних, які українство з честю витримало. Але, безумовно одне: наше життя, мирне небо над головою, землю і вільну Україну нам подарували мужні, вірні патріоти своєї Батьківщини, наші захисники. Саме вони здолали ту страшну силу під назвою «фашизм». З фашистською лавою боролися всі разом, але кожен був незамінним, тому доля кожного - важлива. 

Так, у всіх родинах є ті, хто воювали за наш спокійний сьогоднішній день, ті, хто віддали своє життя за наше мирне майбутнє! Вони заслуговують на нашу пошану і вдячніть!

З цього приводу я запрошую байкерів міста Кам'янське зібратися 09 травня 2018 року з 08.30 до 09.00 год. на Автостанції (біля Стели) для проведення мотопробігу щодо шанування наших рідних, які загинули за ради нашого майбутнього. Вічна память героям!

Початок руху: о 09.30, 09.05.2019 

Маршрут подорожі: Стела воїнам-визволителям (автовокзал міста) - Військове кладовище (Черемушки), далі Танк - пам'ятник танковій роті, яка перша увійшла у місто (на лівобережній набережній) - памятний знак Пушка - пам'ятник героям, які у 1943 році форсували Дніпро "Аульский плацдарм", надалі за своїми справами ...
В визначених місцях проводимо покладання квітів ...

Прохання для вшанування пам'яті візьміть з собою квіти ...

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (5 голосов)