Мотоподорож байкерів "1939-1945 Пам'ятаємо"

Чимало сторінок книги історії нашого народу перегорнула Україна. На жаль, серед них більшість трагічних, які українство з честю витримало. Але, безумовно одне: наше життя, мирне небо над головою, землю і вільну Україну нам подарували мужні, вірні патріоти своєї Батьківщини, наші захисники. Саме вони здолали ту страшну силу під назвою «фашизм». З фашистською лавою боролися всі разом, але кожен був незамінним, тому доля кожного - важлива. 

 

Так, у всіх родинах є ті, хто воювали за наш спокійний сьогоднішній день, ті, хто віддали своє життя за наше мирне майбутнє! Вони заслуговують на нашу пошану і вдячніть!

З цього приводу я запрошую байкерів міста Кам'янське зібратися 08 травня 2018 року з 08.30 до 09.00 год. на лівому березі (на шпиле) для проведення мотопробігу щодо шанування наших рідних, які загинули за ради нашого майбутнього. Вічна память героям!

Початок руху: о 09.00, 08.05.2018 
Прибуття до пункту призначення: 11.40, 08.09.2018

Маршрут подорожі: Танк - пам'ятник танковій роті, яка перша увійшла у місто (на лівобережній набережній) - Стела воїнам-визволителям (автовокзал міста) - Військове кладовище (Черемушки), далі пам'ятник в с.Українка та до Військового мемориалу "Аульский плацдарм" (Аули), де нас будуть зустрічати на заході пам'яті, протяжність шляху в одну сторону - 30 + - км.

Прохання для вшанування пам'яті візьміть з собою квіти ...

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (5 голосов)